Wakacyjne wyjazdy grup Genezretu

Wyjazdy wakacyjne w Genezaret

W tegoroczne wakacje, wspólnota Genezaret zorganizowała serię niezapomnianych wyjazdów, które pozwoliły na zgłębienie wiary, integrację oraz wypoczynek w otoczeniu natury. Wyjazdy obejmowały grupę młodzieżową, studencką oraz duży wyjazd rodzinny dla wszystkich członków i sympatyków naszej wspólnoty. Każdy z nich zorganizowany był z myślą o duchowym rozwoju i wspólnym spędzeniu czasu.

Photo by Alex Shutin on Unsplash

Wyjazd grupy Młodzieżowej do Piwnicznej

Grupa młodzieżowa rozpoczęła swoją przygodę tuż po zakończeniu roku szkolnego, wyjeżdżając do Piwnicznej. Uczestnikom nie brakowało atrakcji: wspólne modlitwy, debata oksfordzka, a także eksploracja przyrody, zarówno w teorii, jak i praktyce a także przemierzanie szlaków górskich w okolicy. Czas przeznaczony na integrację umilały różnorodne gry i dyskusje, a akcentem wyjazdu był spływ raftingowy. Grupa jest otwarta na nowych członków, zachęcając do dołączenia w przyszłym roku.

Wyjazd grupy studenckiej do Zakopanego

Wyjazd studencki zgromadził grupę 14-osobową, która pojechała do Zakopanego. Oprócz wędrówek po Tatrach, grupa znalazła czas na integrację i wspólne modlitwy. Wyprawa pozwoliła uczestnikom zdobyć kilka imponujących szczytów, w tym Kopa Kondracka i Świnicę. Wartość tego wyjazdu była zdecydowanie podwójna – w Zakopanem udało się zintegrować się towarzysko ale także skupić się na duchowym wzroście. Z entuzjazmem, wszyscy uczestnicy już wyczekują kolejnej edycji w przyszłym roku.

Wyjazd rodzinny w Góry Świętokrzyskie

Tradycyjny, coroczny duży wyjazd rodzinny odbył się w malowniczych Górach Świętokrzyskich. Wykłady z apokalipsy św. Jana prowadzone przez siostrę Joannę Nowińską połączone były z czasem na wspólne posiłki, rozmowy i modlitwy. Wyprawa także zaoferowała uczestnikom czas na odpoczynek i integrację, umożliwiając doświadczenie piękna przyrody oraz głębokiej refleksji na temat treści biblijnych. Ogólna atmosfera była pełna ciepła i braterska, co tylko podkreśliło znaczenie wspólnoty w życiu nas wszystkich.

W każdym z tych wyjazdów, wspólnota Genezaret skupiła się na tym, co najważniejsze – na głębokim doświadczeniu obecności Boga i budowaniu silnych więzi w grupie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje tych inspirujących podróży!

Podziel się artykułem na social media:

Facebook
Twitter