Nasze działania

Spotkania niedzielne

W okresie od września do czerwca cała Wspólnota spotyka się na comiesięcznej wspólnej Eucharystii, po której organizowane jest spotkanie wspólnotowe i integracja przy kawie, herbacie i cieście. W trakcie tego spotkania organizujemy czas formacyjny także dla dzieci tak, by rodzice mogli wziąć udział w części merytorycznej. W jej trakcie omawiamy bieżące wydarzenia i sprawy wspólnoty a także dzielimy się tym, jak Bóg działa w naszym życiu. Zazwyczaj towarzyszy nam też wykład lub świadectwo nawrócenia jednego z członków wspólnoty.

Spotkania odbywają się zazwyczaj w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 15:00. Najbliższe spotkanie możesz sprawdzić w  kalendarzu wspólnotowym.

Eucharystia i spotkanie odbywa się w budynku Duszpasterstwa Akademickiego św. Rocha przy ulicy Świętego Rocha 10.

Wspólne wyjazdy

Działalność Wspólnoty polega także na organizacji licznych wyjazdów weekendowych, młodzieżowych, rodzinnych i wakacyjnych. Co roku latem odbywa się tygodniowy rodzinny wyjazd Wspólnoty, ale w ciągu roku organizujemy też kilka krótszych wyjazdów weekendowych (np. konferencje, rekolekcje czy integracje). Poszczególne grupy, tak jak np. grupa studencka, organizują swoje własne wyjazdy integracyjne i formacyjne.

Szczegóły tych wydarzeń są przekazywane na bieżąco na comiesięcznych spotkaniach Wspólnoty i grup formacyjnych. Zobacz najnowsze wydarzenia tutaj. Serdecznie zachęcamy nie tylko do udziału, ale także zaangażowania w ich organizację!

Rybaki 20A

Ważnym elementem naszych działań jest Klub Wspólnotowy przy ulicy Rybaki 20A w Poznaniu. Jest to miejsce organizacji spotkań biblijnych członków grup formacyjnych w naszej wspólnocie i przestrzeń do organizacji innych wydarzeń związanych z realizacją misji Wspólnoty.

W lokalu odbywać się mogą wydarzenia organizowane przez i dla członków Wspólnoty i ich bliskich. Jest to miejsce, gdzie studiujemy Pismo Święte, pracujemy dla dobra Wspólnoty i tworzymy przyjazną przestrzeń do organizacji akcji ewangelizacyjnych i formacyjnych. W lokalu można także przygotować wspólny posiłek lub zorganizować seans filmowy.