O nas

Jesteśmy Wspólnotą Genezaret, zróżnicowaną grupą ludzi – różnych wieków, o różnych zawodach, ale o wspólnym celu. Naszym przewodnikiem jest Jezus. Zgodnie z jego misją jesteśmy zatroskani o potrzeby ludzi dookoła nas, całej wspólnoty Kościoła. Z zaangażowaniem służymy Mu, zachowując postawę ekumeniczną.

Nasza misja

Naszym marzeniem jest, aby Pan Jezus Chrystus był jeszcze bardziej znany i kochany – przez nas i przez wszystkich, których spotykamy na swojej drodze. Nasz czas na Ziemi jest krótki, ale ważny – wybory, które tutaj podejmujemy, mają wieczne skutki. Chcemy zbudować nasz dom na skale – na naukach Jezusa Chrystusa.

Jesteśmy nastawieni na radosną, wspólną pracę nad tą misją. Naszym życiem chcemy sprawiać, by Jezus stawał się coraz bardziej znany i kochany. Poprzez wspólną Eucharystię, spotkania w małych grupach, wyjazdy weekendowe i wakacyjne, pragniemy zapraszać jak najwięcej ludzi do dołączenia do nas i zostania uczniami Pana Jezusa.

Wspólnota to miejsce, gdzie możemy nawiązywać relacje między sobą, wzajemnie się motywować i pomagać w nawiązywaniu relacji z Jezusem.

Jesteśmy przekonani, że im więcej osób będzie Jego uczniami, tym więcej miłości i pokoju będzie obecne w życiu osobistym i społecznym.

Chcemy żyć i mówić w taki sposób, aby jak najwięcej ludzi zechciało uczyć się od Jezusa i przyjąć wartości chrześcijańskie.

Poznajmy się

Światło Bożej miłości jest silniejsze, gdy jesteśmy razem! Przyłącz się do nas! Spotykamy się, aby pogłębić naszą wiarę, wspólnie celebrując Słowo Boże i Eucharystię. Zrozumiesz, jak wielką moc ma prawdziwe braterstwo i jak znacząco życie w zgodzie z nauką Jezusa wpływa na twoją codzienność. Nasze spotkania i wyjazdy to idealna okazja, aby nas lepiej poznać. Nie bądź obcy, dołącz do nas już dziś!

Spotkajmy się na najbliższym spotkaniu

Zapraszamy, czekamy na Ciebie!