Formacja

Małe grupy

Bycie częścią Małej Grupy to szansa na budowanie bliskich relacji, wspólny czas modlitwy, poznawanie Pisma Świętego i wsparcie innych na drodze duchowego wzrostu. W tych niewielkich „zespołach”, składających się zazwyczaj z 3 do 10 osób, tworzymy przestrzeń, gdzie możemy autentycznie dzielić się swoim życiem, wyzwaniami i radościami, inspirując się do życia zgodnie z nauczaniem Pana Jezusa.

Klubiki

Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy dziecięcą i młodzieżową wersję Małych Grup, czyli Klubiki – miejsca, gdzie w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze mogą rozwijać swoją wiarę i budować przyjaźnie.

Klubiki organizujemy zarówno w trakcie naszych comiesięcznych spotkań jak i wyjazdów wspólnotowych.
Spotkania są dostosowane do różnych grup wiekowych, od przedszkolaków po starsze dzieci. Prowadzone są zarówno przez doświadczonych animatorów z naszej wspólnoty, jak i samych rodziców.

Działamy w grupach: przedszkolnej, dla klas 1-4 oraz 5-8, zapewniając każdemu dziecku miejsce, gdzie może czuć się ważne i docenione.

Grupa młodzieżowa "Geneos"

Geneos to nasza grupa młodzieżowa – skupiająca młodzież po szkole podstawowej i studentów, którzy spotykają się, by razem odkrywać Pismo Święte, dzielić się radościami i troskami życia. Organizujemy też wyjazdy, które są okazją do głębokich rozmów i refleksji w otoczeniu natury.

W świecie, który nieustannie się zmienia, chcemy zachować żywą pamięć o Jezusie Chrystusie i Jego nauce oraz budować silne, oparte na wierze relacje.

Geneos to miejsce, gdzie każdy młody człowiek może znaleźć przyjaciół, inspirację i przestrzeń do duchowego wzrostu.

Zobacz Geneos na Facebooku i Instagramie.