Święto Wspólnoty 2023

Dnia 18 czerwca, gościliśmy w parafii księdza Mirosława Tykfera, w pięknych Komornikach/Wirach. Świętowaliśmy razem dzień naszej wspólnoty, która łączy nas w wierze i pragnieniu zbliżania się do Chrystusa.

Święto Wspólnoty, które zgromadziło kilkadziesiąt serdecznych dusz, rozpoczęło się o godzinie 12.15, przynosząc z sobą atmosferę radości i integracji.

Przebieg Święta

Pierwszym punktem naszego zgromadzenia była Eucharystia, podczas której wspólnie dziękowaliśmy za kolejny rok spędzony razem, prosząc jednocześnie o błogosławieństwo na kolejne miesiące.

Po części liturgicznej przyszedł czas na krótką, ale ważną część oficjalną. Do naszego stowarzyszenia dołączyli nowi członkowie, których serdecznie przyjęliśmy. Z radością poznaliśmy też nowy skład zarządu Stowarzyszenia, który z pewnością przyniesie wiele świeżości i innowacji w nasze działania.

Po oficjalnej części przyszedł czas na prawdziwą integrację. W pięknym, zielonym ogródku parafialnym mogliśmy cieszyć się wspólnym czasem. Przy stole pełnym domowych ciast, gorącej kawy i orzeźwiających napojów, odbyły się długie, serdeczne rozmowy. Wspólne wspomnienia, plany na przyszłość i ekscytacja przed nadchodzącymi wakacyjnymi wyjazdami napełniły nas pozytywną energią.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli starań, aby to spotkanie było takie wyjątkowe. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w naszej wspólnocie!

Podziel się artykułem na social media:

Facebook
Twitter