Spotkanie Wspólnoty Genezaret – Październik

Spotkania wspólnotowe

Informacje o wydarzeniu

  • Centrum Duszpasterskie im. św. Jana Pawła II przy parafii św. Rocha
  • 1 października, 2023
  • 15:00 - 17:15

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Choose tickets
$0
Bank NameAccount No: 0000 1400 1211IFSC Code: 00001321Branch Address
Back to details
Thank you Kindly

Spotkanie Wspólnoty Genezaret – Październik

15:00 - 17:15
1 października, 2023

000000

Spotkanie Wspólnoty Genezaret – Październik

15:00 - 17:15
1 października, 2023

PRINT

Z wielką radością zapraszamy na nasze kolejne spotkanie wspólnotowe, które odbędzie się 1 października. Tak jak w poprzednim miesiącu, wyrażamy chęć, by ta okazja pozwoliła nam na głębokie doświadczenie życia duchowego we wspólnocie.

W niedzielę, 1 października, zjednoczymy się w trakcie Eucharystii, która jest fundamentem naszego życia chrześcijańskiego. To czas, który pozwala nam umacniać naszą wspólnotę i wspólnie dążyć do świętości. Zapraszamy Was więc, by o godzinie 15:00 w pierwszy piątek października zgromadzić się na wspólnej ucztę Chrystusa.

Po wspólnym uczczeniu Eucharystii, będziemy mieli przyjemność wysłuchać wykładu, który tym razem wygłosi Krzysztof. Tematem przewodnim będzie „Wspólnota miejscem budowania relacji wyrażających miłość”. Z niecierpliwością czekamy na inspirujące słowa, które pozwolą nam głębiej zrozumieć znaczenie prawdziwej wspólnoty i miłości bliźniego.

Dodatkowo, mamy przyjemność zaprosić Was na koncert zespołu wielbieniowego, który uświetni nasze spotkanie swoją muzyczną obecnością. Mamy nadzieję, że będzie to czas pełen duchowej radości i wzajemnego umacniania się w wierze.

Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko członków naszej wspólnoty, ale także wszystkich, którzy pragną pogłębić swoje doświadczenie życia chrześcijańskiego w sercu Kościoła.

Zapraszamy serdecznie do sali duszpasterskiej obok Kościoła św. Rocha w Poznaniu. Prosimy zwrócić uwagę, że o godzinie 15:00 będzie miała również miejsce msza w kościele, ale nasze spotkanie będzie się odbywać w innym, wyznaczonym miejscu:

Czekamy na Was z radością i otwartymi sercami!