Spotkania niedzielne - Poznań,  Wydarzenia

Spotkanie czerwcowe

Za nami ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie niedzielne, które odbyło się w pierwszą niedzielę miesiąca, tj. 5 czerwca 2016 roku.

Podczas Eucharystii sprawowanej przez księdza Radka wspólnie radowaliśmy się i chwaliliśmy Pana. Czas wielbienia poprowadziła Gosia Nowicka.

Po pokarmie duchowym oraz cielesnym (słodkim ) mogliśmy podczas spotkania, nad którym czuwał Krystian Sobański dalej poznawać siebie i Pana oraz dzielić się świadectwem, jak Bóg działał w naszym życiu.

Budujące dla nas było wystąpienie młodzieży. Wojtek i Martyna udowodnili nam wszystkim, jak ważną rzeczą jest przekazywanie wartości chrześcijańskich nowemu pokoleniu i jakie owoce przynoszą prowadzone klubiki (które jak zawsze odbyły się też podczas czerwcowego spotkania). Młodzi ludzie pokazali nam także sposoby, jak można ewangelizować innych.

W czasie spotkania prowadzący spotkanie Krystian zaproponował wszystkim udział w grze o nazwie Tabu. Zasady gry wyjaśnił Krzysiek Bartoszczak. Zostały one bardzo dobrze przyswojone przez grających, gdyż potyczka dwóch drużyn trwała zaledwie kilka minut.

Krzysztof Żarnowski podsumował wykłady wygłaszane w ciągu roku przez wielu prelegentów oraz mówił nam, jak nasza grupa ludzi wierzących realizuje swoje cele i jak dalej budować naszą Wspólnotę .

Po zakończeniu spotkania kontynuowaliśmy indywidualne rozmowy między innymi o letnim wyjeździe na jurę krakowsko- częstochowską.

[Not a valid template]