Społeczność,  Spotkania niedzielne - Poznań,  Wydarzenia

Słowo Boże nie zostało skrępowane, wolny więzień Chrystusa.

Za nami kolejne spotkanie niedzielne, które odbyło się 3 marca 2019 roku.
W czasie Eucharystii sprawowanej przez księdza Jana wspólnie radowaliśmy się i chwaliliśmy Pana. Cała Wspólnota była świadkiem chrztu i przyjęcia Sary do Kościoła Świętego. Czas wielbienia na zakończenie mszy świętej poprowadził Krzysztof.
Po pokarmie duchowym oraz cielesnym (słodkim), podczas spotkania, które poprowadziła Iza z synem Janem, mogliśmy dalej poznawać siebie i Pana oraz dzielić się świadectwem, jak Bóg działał w naszym życiu. Dodatkowo, dzięki specjalnie zorganizowanym z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet konkursie, mieliśmy okazję poznać postacie kobiet występujących w Piśmie Świętym.
Kolejnym punktem spotkania było wysłuchanie budującego świadectwa Arka. Arek przedstawił nam, w jakich okolicznościach zaufał Panu i jak Pan działał i dalej działa w jego życiu.
Następnie uczestniczyliśmy w wykładzie, w czasie którego prowadzący wykład Jacek przypomniał nam etapy życia św. Pawła, skupiając się przede wszystkim na roli, jaką św. Paweł odegrał w dziele ewangelizacji podczas jego wyprawy do Rzymu.
Na zakończenie spotkania zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w najbliższych spotkaniach wspólnoty (w Tarnowie Podgórnym i w parafii pw. św Rocha ).
Po zakończeniu spotkania kontynuowaliśmy indywidualne rozmowy między innymi o wyjazdach wspólnotowych tj. wiosennym do Zaniemyśla i letnim wyjeździe na Mazury.