Modlitwa,  Społeczność,  Wydarzenia

Pożegnanie Gosi

W poniedziałek 7 sierpnia na cmentarzu w Tarnowie Podgórnym żegnaliśmy Małgosię Nowicką – naszą siostrę w Chrystusie, przyjaciółkę, koleżankę i doradczynię. Małgosia odeszła do Pana po długiej chorobie w niedzielę 30 lipca, pozostawiając męża Wojciecha i dwójkę dzieci – Anię i Pawła.
Małgosia należała do grona osób, które zakładały naszą wspólnotę, można więc powiedzieć, że była z nami „od zawsze”. W ostatnich latach, wraz z mężem, zaangażowała się w poradnictwo finansowe Crown, które było dla niej narzędziem do pomagania ludziom w wychodzeniu z długów, ale przede wszystkim służyło ewangelizacji.
W ostatnim okresie jej życie bardzo przyspieszyło, teraz już wiemy dlaczego. Z gorącym sercem zaangażowała się między innymi w wydanie dwóch książek. Poradnik „Uzdrowienie finansów” napisała razem z mężem Wojciechem. Jej druga książka: „Bogaci przed Bogiem. Historie katolickich przedsiębiorców” jest zbiorem świadectw i refleksji na temat działania Boga w życiu ludzi biznesu.
Pogrzeb Małgosi zgromadził rzesze ludzi, którzy przybyli na cmentarz w Tarnowie Podgórnym, by modlić się oraz dziękować Bogu za dar jej życia. Był to czas smutku, ale też uwielbienia Boga za Jego dobroć i łaskę poprzez pieśni pełne mocy i nadziei. Dziękowaliśmy Bogu za to, że mogliśmy znać Małgosię, przyjaźnić się z nią lub współpracować, za jej miłość do ludzi i zapał w przekazywaniu Ewangelii.
Małgosiu, do zobaczenia w Niebie!

[alternate_gallery]5043[/alternate_gallery]