Genezaret girls,  Społeczność,  Wydarzenia

Powakacyjne spotkanie Genezaret Girls

W ubiegły piątek u Oli odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Genezaret Girls.
Niezwykle miło było spotkać się po wakacjach i powspominać niedawno zakończony czas wypoczynku i podzielić się ciekawymi przeżyciami z tego okresu. Przywitałyśmy w grupce trzy nowe dziewczyny tj. Mariannę, Martynę i Gosię. Tak w zasadzie dziewczyny nie są zupełnie „nowe”, gdyż brały udział w młodzieżowym wyjeździe do Rycerki, a także uczestniczą od jakiegoś już czasu w różnych wydarzeniach wspólnotowych.
Zanim zajęłyśmy kuchnię posłuchałyśmy rozważań na temat Psalmu 2 w interpretacji Ojca Szustaka. Wymieniłyśmy się także naszymi intencjami modlitewnymi. W końcu nadszedł czas na „danie wieczoru”.   Tym razem eksperymentowałyśmy przepis na grecką musakę. W kuchni zawrzało gdyż 9 dziewczyn przy jednej kuchence to dość duże zagęszczenie 😀 .W związku z tym Martyna postanowiła już nie wciskać się w „tłum” i zasiadła przy instrumencie, żeby umilić nam czas przyrządzania dania.
Kiedy w całym domu zaczęły się rozpościerać piękne zapachy z piekarnika niestety Miriam, a potem Marianna i Magda musiały nas opuścić L Szkoda, że nie miały okazji spróbować naszego dania, gdyż w opinii wszystkich uczestniczek oraz rodziców, którzy tuż przed północą zjechali się po odbiór swoich pociech, była ona wyśmienita, a nawet w smaku zbliżona do greckiego oryginału . Tym sposobem musaka zakwalifikowała się na jedno z kolejnych naszych spotkań, żeby dziewczyny, opuszczające nas wcześniej miały szansę ją skosztować .
Widzimy się już za miesiąc, tj. 15 października br. Do miłego zobaczenia!
[Not a valid template]