Społeczność,  Spotkania niedzielne - Poznań,  Wydarzenia

Ostatnie spotkanie przed wakacjami

W czerwcu spotkaliśmy się ostatni raz przed przerwą wakacyjną. Jak zwykle rozpoczęliśmy od Eucharystii, którą tym razem sprawował dla nas ks. Mirosław Tykfer, redaktor naczelny Przewodnika Katolickiego.
Po strawie duchowej przyszedł czas na posilenie ciała, co wszyscy z chęcią uczynili i słodkościami się nasycili. A później znów mogliśmy posłuchać księdza Mirka, który podzielił się bardzo ciekawymi rozważaniami na temat dwóch ostatnich przykazań. Tym sposobem zakończyliśmy roczny cykl wykładowy, omawiający Dekalog. Teraz czas na wdrażanie teorii w życie…
Jako że spotkanie odbyło się bardzo blisko Dnia Dziecka, właśnie dla dzieci przewidziano specjalne atrakcje. Najpierw Włodek, który prowadził czerwcowe spotkanie, rozdał milusińskim (i nie tylko) pyszne cukierki, a później, w ramach klubików, ciocie zabrały dzieci na film i poczęstowały lodami. Wszyscy, łącznie z dziećmi, mogli też posłuchać bardzo odważnego i wzruszającego świadectwa Martyny, która podzieliła się tym, jak Bóg działa w jej życiu.
To była wspaniała zachęta dla dużych i małych, by mówić innymi, jak Bóg działa. Dzielmy się tą Prawdą również w czasie wakacyjnym.
Pamiętajcie, że spotykamy się na początku sierpnia w Zagórzu Śląskim.

[Not a valid template]