Spotkania niedzielne - Poznań,  Wydarzenia

Spotkanie Mikołajkowe

„Jak dobrze jest przebywać razem z braćmi.”

W minioną niedzielę mogliśmy tego doświadczyć na comiesięcznym spotkaniu. Tradycyjnie, wspólne „przebywanie” rozpoczęliśmy Eucharystią celebrowaną przez ks. Tomasza.
Czas dzielenia pozwolił nam dowiedzieć się m. in. jak w ostatnim miesiącu Bóg odpowiadał na nasze modlitwy,  jak błogosławił naszym poczynaniom, czego uczył nas poprzez dzieci i jakim dobrem jest … milczenie.
Marta przedstawiła nam członkinie swojej sympatycznej małej grupy w wersji audio i video. Wypowiedzi dziewczyn wyraźnie wskazywały na to,  jak wielką wartość ma wspólne pochylanie się nad Słowem Bożym i modlitwa.
Zawsze niezwykle cenne jest dla nas świadectwo nawrócenia. Tym razem historią swojego życia i nawrócenia podzieliła się Mariola.
Mogliśmy też dowiedzieć się, gdzie szukać odpowiedzi na pytanie 'jak z Bożą pomocą wyjść z długów’ – a mianowicie, w książce pt: ” Uzdrowienie finansów”, o czym krótko opowiedzieli autorzy – Małgosia i Wojtek.
Na koniec wysłuchaliśmy wykładu Jarka na temat skutecznej realizacji misji Wspólnoty. Nasze dzieci, w tym czasie, uczestniczyły w swoich zajęciach klubikowych. Podobno odwiedził je Mikołaj z prezentami.
Przez cały czas, dzięki przekazowi internetowemu, mógł uczestniczyć w naszym spotkaniu Mirek, któremu choroba nie pozwala przybyć osobiście.

[Not a valid template]