Wydarzenia,  Wyjazdy młodzieżowe

Ferie w Sokolcu

Drugi raz z rzędu nasza Wspólnota zorganizowała zimowy wypad dla młodzieży w góry. Tym razem wybraliśmy się do Sokolca. Grupa młodzieży liczyła 21 uczestników oraz 2 dwóch opiekunów.
Wyruszyliśmy 24 stycznia z Tarnowa Podgórnego. Na miejscu zastaliśmy sporą ilość śniegu co większość przyjęła z dużym entuzjazmem zakończonym regularną bitwą na śnieżki.
W poniedziałek wyruszyliśmy na stok na rekonesans oraz wybór sprzętu zimowego a od wtorku rozpoczęło się „zimowe szaleństwo na stoku we mgle”.
Niestety nadeszła odwilż i z każą minutą śniegu ubywało. My jednak nie dawaliśmy za wygraną i wykorzystywaliśmy każdy biały skrawek stoku. Popołudnia spędzaliśmy w ośrodku na grach i zabawach oraz studiowaniu Pisma Świętego.
Na piątek zaplanowana była wycieczka do Twierdzy Kłodzkiej oraz do kopalni złota w Złotym Stoku. Mimo „przygód” (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) wycieczka się udała i wszyscy szczęśliwie powrócili do ośrodka.
W sobotnie przedpołudnie wybraliśmy się do Nowej Rudy aby zwiedzać kopalnię węgla – to była bardzo pouczająca i pełna emocji wycieczka. Wieczorem odbyła się dyskoteka na której swoje urodziny obchodziły Karolina i Marta.
A w niedzielę … zrobiło się biało i bardzo ślisko. Nasz powrót do domu.

[Not a valid template]