Społeczność,  Spotkania niedzielne - Poznań,  Wydarzenia

Eucharystia w życiu każdego Chrześcijanina

Za nami kolejne spotkanie niedzielne, które odbyło się 3 listopada 2019 roku.
W czasie Eucharystii sprawowanej przez księdza Mirka wspólnie dziękowaliśmy Panu, poznawaliśmy Słowo Boże oraz w modlitwie  oddawaliśmy Jemu chwałę . Czas wielbienia na zakończenie mszy świętej poprowadził Krzysztof.
Po pokarmie duchowym oraz cielesnym ( słodkim ), podczas spotkania, które poprowadziła Marzenka z Krzyśkiem  mogliśmy  dzielić się jak Bóg działał w naszym życiu  w ostatnim czasie oraz wysłuchać świadectwa Janka, który przedstawił nam w jakich okolicznościach zaufał Panu i jak Pan działa w jego życiu.
Następnie uczestniczyliśmy w wykładzie, w czasie którego Hania przypomniała nam o roli Eucharystii w życiu każdego Chrześcijanina oraz dała kilka rad jak radzić sobie z przeszkodami , które przeszkadzają nam aktywnie uczestniczyć w tej Liturgii.
Na zakończenie spotkania zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w spotkaniach wspólnoty (w Tarnowie Podgórnym i w parafii pw. św. Rocha)
Po zakończeniu spotkania kontynuowaliśmy indywidualne rozmowy między innymi na temat  zaplanowanych wyjazdów wspólnotowych tj. wiosennego do Zaniemyśla i wakacyjnego  na Pomorze Gdańskie.