Genezaret girls,  Wydarzenia

Coś dla ciała, coś dla ducha …

W ubiegły piątek na spotkanie Genezaret Girls zaprosiła do siebie Marianka. Na dobry początek tym razem wyjątkowo została zamówiona pizza. Ku uciesze uczestniczek spotkania w mig zniknęły wszystkie jej kawałki.
Po uczcie dla ciała nastąpił czas na coś dla ducha. Kolejny raz wysłuchałyśmy interpretacji Ojca Adama Szustaka – tym razem Psalmu 33. Pokrzepieniem były słowa, z których wynika, że Bóg ogarnia cały świat, a wszystko co nas spotyka w życiu dzieje się pod Jego pełną kontrolą. On ukształtował serce każdej z nas i stale czuwa nad nami. On jest naszą pomocą i tarczą! To wspaniała prawda, którą warto przypominać sobie każdego dnia. W krótkiej modlitwie powierzyłyśmy Panu nasze aktualne prośby i potrzeby. Modliłyśmy się m.in. za nieobecną na spotkaniu Asię, która następnego dnia miała brać udział w kolejnym etapie olimpiady biologicznej.
Po części duchowej ponownie zajęłyśmy się czymś dla ciała J Tym razem miałyśmy okazję tworzyć piękne i kolorowe bransoletki. Najpierw w tajniki tej wspaniałej twórczości wprowadziła nas pani Agnieszka, która na potrzeby naszego spotkania przywiozła swój warsztat pełen różnych rozmaitości. Każda z uczestniczek spotkania w skupieniu tworzyła dla siebie niepowtarzalne wzory.
Gdy zakończyłyśmy ten etap twórczości pałeczkę przejęła Magda, która z anielską wręcz cierpliwością przeprowadziła nas przez niezwykle trudne etapy tworzenia bransoletki na żyłce wędkarskiej. Praca przy tej bransoletce wymagała jeszcze większego skupienia i koncentracji. W mieszkaniu Marianki zapadła cisza, dzięki czemu niektórzy z jej mieszkańców mogli udać się na spoczynek. My tymczasem walczyłyśmy do późnej nocy i naprawdę było warto. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania!
Wszystko, co działo się tego wspaniałego wieczoru możecie zobaczyć na załączonej fotorelacji.

[Not a valid template]